Ти недостига само Џони Деп: Александра Накова во „Пиратите од Кариби“

Поранешната манекенка Александра Накова облечена како пиратка привлече внимание на социјалните мрежи. Старлетата која знае да ги радува фановите со голи фотографии, овој пат се облече малку поинаку и позираше на плажа. Фановите ѝ велат личела на Кира Најтли од „Пирати од Карибите“ и дека ѝ фали само Џони Деп за да снимаат. За потсетување, Накова во 2020 беше актуелна на забавите во Белград, од каде што, кога се врати во Скопје, беше притворена оти не отишла во изолација за ковид.

Лани отвори бутик во Гевгелија,додека годинава откри и дека е заљубена и има нов дечко. 

 

Scroll to Top