Тијана Дапчевиќ на кафе со Маја и Дарко Панчеви: Случајна средба за паметење

Тијана Дапчевиќ, Маја и Дарко Панчеви на заедничка дружба во Капиштец. Како што пишала Тијана, средбата била случајна.

dobivaj vesti na viber

Тројката најверојатно била во кафулето „9 -ка“ кое е во сопственост на фудбалската легенда Драко Панчев.

„Случајна средба за паметење“, напиша Тијана.

„Нашиот бренд“, „Легендарна екипа“, „Каков центарфор“,„Омилениот играч на ѕвезда“, се дел од коментарите на фотката.

Scroll to Top