Торта Фроузен за Боки 13 и цимерите, роденденска прослава во „Идризово“

By

На социјалните мрежи се појави фотографија од Бојан Јовановски познат како Боки-13 од затворот Идризово. На фотографија Боки е со цимерите и заедно слават роденден.

dobivaj vesti na viber

На социјалните мрежи коментираат дека и во КПУ Идризово тој се труди да изгледа стилски, А впечаток остави и тортата Фроузен од цртаниот филм на Дизни.

Ќе ви се допадне

free anime online. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4anime Attack on Titan Final Season

free anime 4Anime Attack on Titan Season 2 (Dub)

4Anime To Your Eternity

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train Episode Full

4Anime My Hero Academia Season 2 (Dub)

tải go88