(Видео) Александар Тарабунов со нова „Безвременска“ песна

By

Maкедонскиот пејач Александар Тарабунов ја промовираше својата нова песна „Безвременска“.

Тарабунов е автор на музиката и аранжманот, а учествувал и во пишување на текстот заедно со Зоран Зонде Стојановски, кој работеше и на реализација на спотот.

Ќе ви се допадне

The Irregular at Magic High School (https://animefreak.ws/m/JX5) Episode 26 at AnimeFreak attack on titan animefreak

Watch The Irregular at Magic High School: Visitor Arc (Dub) Episode 3 (https://funimationfree.com/m/Qxw7/ep-3) at website https://funimationfree.com one piece eng dub