(Видео) Александар Темелков му се налути на жирито во „Гранд“ и си замина среде емисија

Александар Темелков (21) од Велес, кој се натпреварува во шоуто “Ѕвездите на Гранд“, си отиде од сцената среде емисија, откако не доби ниту еден глас од жирито. Тој пееше во петтиот круг од шоуто. По настапот, Марија Шерифовиќ му кажа дека не добил гласови оти не е добар пејач. „Во претходниот круг помина на шега, … Продолжи со читање (Видео) Александар Темелков му се налути на жирито во „Гранд“ и си замина среде емисија