(Видео) Атиџе првпат дувеше роденденска торта: Журка за ѕвездата на „Медена земја“

By

Атиџе Миратова, ѕвездата на “Медена Земја“, слевеше роденден. Таа вчера наполни 57 години и имаше пролава. Сузана Турунџиева ѝ приреди изненадување со торта и свеќички во еден скопски локал.  „Кога некој за првпат во животот слави роденден и за првпат дува роденденски свеќички заслужува (минимум) тродневно славење. Денеска правевме генерална проба, а утре продолжуваме. Среќен 57ми роденден мила Атиџе“, вели Турунџиева.

Ќе ви се допадне

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? II (Dub) (https://animeheaven.pro/m/QPl6) Episode 12 at website https://animeheaven.pro one piece anime heaven

The Promised Neverland (Dub) Episode 12 at website https://kissanimeonline.com kissanime mobile