(Видео) Димитар Андоновски ќе стане татко по вторпат, Христина бремена со уште еден син

By

Пејачот Димитар Андоновски ќе стане татко по вторпат. Неговата сопруга Христина е бремена со нивниот втор син.

Андоновски сподели видео на Фејсбук од семејна забава, за откривање на полот. Постариот син Михаил (4) со мал чекан ја скрши срцевидната торта и им откри на своите родители дека ќе добијат уште еден син, што меѓу другото било и негова желба.

„Момче е“, напиша тој.

Димитар ја побара за сопруга Христина на хуманитарен концерт во Битола, а три месеци подоцна тие се венчаа. Година и пол подоцна го добија синот Михаил.

 

Ќе ви се допадне

Website https://twistmoe.net: Watch Appleseed: Ex Machina twistmoe Episode Full watch anime free

Watch Overlord III (Dub) Episode 13

Website https://animetv.cc: Watch GATE 2nd Season (Dub) animetv Episode 12 anime tv streaming

Website https://gogoanime.be: Watch Misaki Chronicle: Divergence Eve gogoanime Episode 13 gogoanime twitter

Tripline: https://www.tripline.net/kissanimemx/

Emoneyspace: https://www.emoneyspace.com/gogoanimebe