(Видео) Гавазова меша како Бразилка на плажа во Австралија

Фолк-пејачката Сузана Гавазова се соблече и заигра на познатата плажа „Волонгонг“ во Австралија. Пејачката облечена во костим за капење танцува додека снима видео за на Инстаграм.

Таа го покажа нејзиното згодно тело со стомачни во бели бикини.  Пејачката  изминатите денови е на турнеја во Австралија и објави цела листа каде се има настапи до крај на месец март, но и за следниот.

Покрај тоа што има набиена агенда, пејачката е постојано активна на социјалната мрежа Инстаграм и често објавува фотографии и видеа од нејзините настапи, но и од моменти кога ужива само за себе.

Scroll to Top