(Видео) Ќерката на Есма ќе ѝ парира на Анастасија Ражнатовиќ

By

Ќерката на покојната кралица на ромската музика Есма Реџепова, Елонора, сними песна на српски јазик „Теби се предајем”. Елеонора која е позната под името Малиша вели спотот го снимиле во Бугарија.

Долго време чекала на овој проект, но крајот и се исплател. Таа вели дека сака да се проба на српскиот пазар и дека ќе и претставува сериозна конкуренција на ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ.

„Долго време чекав на овој проект, но на крајот се исплатеше, со мојот тим на соработници направивме одличен пакет кој верувам дека ќе и се допадне на публиката. Презадоволна сум од соработката со “IDJTUNES”, а исто така презадоволна сум и од видеоспотот кој го снимивме во соседна Бугарија“, вели Малиша.

Ќе ви се допадне

Website https://animedao.nl: Watch SD Gundam Sangokuden Brave Battle Warriors animedao Episode 51 animedao gintama

WCOStream Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

4Anime: Yotoden: Chronicle of the Warlord Period anime episode 3 online free at https://4anime.biz persona 4 the animation funimation

Watch Saikyou Bushouden: Sangoku Engi Episode 5

Methodspace: https://www.methodspace.com/members/animefreakws/profile/

Vingle: https://www.vingle.net/posts/3825125