(Видео) Лила ги пламна фановите од возбуда кога гола се избања во пенлива бања

By

Водителката и инфлуенсерка Лила Филиповска пак ги предизвика своите фанови кога гола се избања во пенлива бања сосе пилингот за кафе со кој се мачкаше на нозете. И овој пат ѝ успеа, па ем реклама ем го сврте вниманието на себе и ги собра сите комплименти.

dobivaj vesti na viber

„Имај милост, пара немам за дијаманти“, ѝ напиша еден од фановите покрај многуте реакции на следбениците дека изгледа возбудливо и секси.

View this post on Instagram

Недела навечер…уживање и одмор пред уште една напорна и исполнета недела. И вистински момент за нега на кожата, зошто знаете “кожа памти” Нежен пилинг за лице и тело и подмладување и изедначување на неправилностите на кожата #arabicacoffeescrub by me ❤️ . ARABICA COFFEE BODY SCRUB Пилинг за лице и тело 200 гр Пилинг за длабоко чистење на кожата на лицето и телото. Претставува богата комбинација од кафе арабика, масло од кокос, сладок бадем, макадамија и сол од Мртво море. Директно ги потхранува и регенерира оштетените клетки. Ја подобрува циркулацијата, ги обновува клетките, ја хидрира и ја разубавува кожата. Помага против целулит, егзема, акни и стрии. Овој пилинг се користи еднаш до два пати неделно и се нанесува на мокра кожа. Ефектот е свиленкаста, еластична и хидрирана кожа со подобрена текстура и беспрекорно подмладена со блескав сјај ❤️❤️❤️ Ова екслузивно пакување е лимитирана едиција 🔥 . Повеќе инфо во пораки . Ајде да блескаме заедно 🦋🦋🦋

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

Ќе ви се допадне

go88 download android anh tài xỉu go88 go88 đánh bài

sunwin healthcare pvt ltd không vào được sunwin sunwin mẽ