(Видео) Лила го згасна сонцето во Грција

By

Водителката и инфлуенсерка Лила Филиповска е на одмор во Грција и ужива на јахта со пријателите. Дека поминува супер, се гледа од видеата. На едно дури успеа и сонцето да го помрачи, па сега е хит на интернет. На „Твитер“ го споделуваат и се шегуваат дека Лила ја бидува за сѐ, па дури и сонцето да го згасне во Грција.

„Лила се замислува дека е Дејвид Коперфилд, пукна со прстите, па го помрачи сонцето“, стои во коментарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Ќе ви се допадне

Today in Class 5-2 (https://animefreak.ws/m/eeYo) Episode 4

AnimeFLV: Devils Line: Anytime Anywhere anime episode Full online free at https://animeflv.uk anime streaming

Website https://aniwatch.pro: Watch Popolocrois Monogatari aniwatch Episode 25 animes online

Watch anime online for free at Animepahe kissanime

Otofun: https://www.otofun.net/members/animefreakws.782147/#about

Zintro: https://www.zintro.com/profile/zid408d375?ref=Zid408d375