(Видео) Лила за роденденот распеа цела кафеана

By

Водителката Лила Филиповска вчера во една скопска кафеана го прослави 47. роденден. Полна кафеана со гости кои беа дојдени на забавата на водителката. Лила сподели и видеа од прославата и кажа дека „им благодари на сите кои ѝ дошле на роденденот и кои ѝ го направиле денот посебен“.

dobivaj vesti na viber

Се играло и се пеело до доцна во ноќта, раскажуваат нејзини блиски. Пеела цела кафеана, а дека атмосферата е весела, покажа и Лила на Инстаграм.

Водителката вчера пред забавата не пропушти да се пофали со подароците, меѓу кои и гламурозните штикли од брендот „Ив Сент Лорен“, кои беа меѓу првите подароци кои пристигнаа.

https://www.instagram.com/p/Bo_CnmYl5iG/?hl=en&taken-by=lilafilipovska

Ќе ви се допадне

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway

watch anime dub Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)

That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)

How NOT to Summon a Demon Lord Ω Episode 4

free anime online 4Anime JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub)

tải go88