(Видео) Лила за роденденот распеа цела кафеана

Водителката Лила Филиповска вчера во една скопска кафеана го прослави 47. роденден. Полна кафеана со гости кои беа дојдени на забавата на водителката. Лила сподели и видеа од прославата и кажа дека „им благодари на сите кои ѝ дошле на роденденот и кои ѝ го направиле денот посебен“.

dobivaj vesti na viber

Се играло и се пеело до доцна во ноќта, раскажуваат нејзини блиски. Пеела цела кафеана, а дека атмосферата е весела, покажа и Лила на Инстаграм.

Водителката вчера пред забавата не пропушти да се пофали со подароците, меѓу кои и гламурозните штикли од брендот „Ив Сент Лорен“, кои беа меѓу првите подароци кои пристигнаа.

https://www.instagram.com/p/Bo_CnmYl5iG/?hl=en&taken-by=lilafilipovska

https://www.instagram.com/p/Bo_PlZ4F7Ug/?hl=en&taken-by=lilafilipovska

Scroll to Top