(Видео) Македонската раперка Дијана ОГ со боксови тепаше учесник во „Задруга“

By

Македонската раперка Дијана ОГ во „Задруга“ со боксови го тепаше Божо, еден од учесниците во шоуто. Таа предизвика инцидент, откако Божо наводно украл од наградата што им ја доделил Големиот шеф, по успешно завршената „Игра на вистина“. Дијана го удрила неколку пати по што реагирале неколку други учесници во шоуто. Тие реагирале за да ја смират раперката.

dobivaj vesti na viber

Видеото се споделува на социјалните мрежи, а Дијана е казната со неделен хонорар.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zadruga (@zadruga)

Ќе ви се допадне