(Видео) Македонските трап-артисти Луми и Томи снимија прва заедничка песна

By

Македонските трап-артисти Луми и Томи ја промовираат првата заедничка песна „Кокаина“, во соработка со К1 продукција. Со музика се занимаваат повеќе од 5 години и веќе имаат издадено неколку проекти за Euphoria.

„Веќе имаме реализирано над десетина проекти, работиме со полна пареа и во периодот кој следува ќе го понудиме најдоброто од нас. И во иднина продолжуваме да работиме со оваа екипа, а преку каналот на Euphoria на Јутјуб ќе се реализираат нашите идни индивидуални и заеднички проекти“, велат тие.

Музиката и текстот за песната се на Луми и Томи, а режисери на видеото се Љупче Василев и Алек Спиридонов.

Ќе ви се допадне

WCOStream Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Mousou Kagaku Series: Wandaba Style (https://wcostream.cc/m/P2LJ) Episode 12

https://animeheaven.pro bleach anime heaven. The Third: Aoi Hitomi no Shoujo (Dub) Episode 24

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD. Teekyu 6 (https://animefreak.ws/m/mm1q) Episode 12

KissAnime Wordpress: https://kissanimemx.wordpress.com/