(Видео) Мартинијан препеа песна од Наташа Беквалац

Пејачот Мартинијан Кириловски, кој и оваа година се натпреварува во шоуто „Ѕвездите на гранд“, ја препеа песната „Непријател“ што ја пеат „Магла бенд“ и Наташа Беквалац. Пејачот доби пофалби за пеењето, а некои фанови му напишаа дека песната звучи многу подобро во негова изведба.

Scroll to Top