(Видео) Мелита почна да се жали и на „Тик-ток“ дека џабе заработува

By

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ им се пожали на фановите на „Тик-ток“ дека иако работи заработува и троши, за неа никогаш ништо не останува.

dobivaj vesti na viber

„Работам, заработувам, трошам, но никогаш немам. Нема везе, еднаш се живее“, рече Мелита.

Познатата инфлуенсерка е позната по нејзините провокативни видеа и фотографии и често предизвикува реакции кај фановите.

@melita_mel7♬ original sound – Dvoimeni

Ќе ви се допадне