(Видео) Необјавен спот на Влатко Илиевски

By

Вчера постхумно беше објавена новата песна и спот на починатиот пејач Влатко Илиевски, со наслов „До крајот“.

Спотот бил снимен од „Фабрика продукција“, кои го објавија на нивниот профил на Facebook. „Премиерно! Последната соработка со Влатко Илиевски. Почивај во мир друже“ – стои во објавата.

Влатко беше пронајден мртов во својот автомобил пред шест дена. Тој имаше 33 години.

Ќе ви се допадне