(Видео) Пуштен трејлерот за новата „Преспав“, сосе Никола Којо и Сашко Коцев

By

На 18 декември на МРТВ ќе почне де се прикажува четвртата сезона на хумористичната серија „Преспав“. Снимањето заврши вчера, а веќе денес е пуштена најавата на серијата. Покрај стандардната постава на актери, овој пат изненадување се актерите Никола Којо, Сашко Коцев, Ангелка Прпиќ.

На почетокот на снимањето продуцентот Пеце Талевски најави дека оваа сезона ќе биде многу смешна. Покрај стандардните производи, снимана е и новогодишната емисија „Преспав“.

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX animeflix inuyasha: Watch Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen Episode Preview (https://animeflix.nl/m/g4ox/ep-1)

AnimeDao animedao online: Watch The Quintessential Quintuplets 2 Episode 9