(Видео) Ракија и „Громе мој“ на Цеца за роденденот на Јелена: актерката наполни 37

By

Актерката Јелена Јованова денес има роденден. Таа полни 37 години, а на „Инстаграм“ постојано ѝ пристигнуваат честитки, кои таа ги објавува на „сторис“. Освен сликата со новата фризура што ја сподели Јелена и куп честитки, најинтересна беше онаа од пансионот на „Преспав“, кои ѝ објавија видео од грешките на снимањето на серијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Преспав (@pansionprespav)

За потсетување, пред една недела почна снимањето на шестата сезона на „Преспав“, а и Јелена веќе објави фото од сетот.

Ќе ви се допадне

The Bistro of Li Linke (https://wcostream.cc/m/MyW4) Episode 9

Juusenki L-Gaim I: Pentagona Window + Lady Gablae Episode Full

Website https://4anime.biz: Watch Cute Executive Officer 4anime Episode 1 heroes rising 4anime

GoGoAnime Watch english anime Online in HD for FREE

AnimeFLV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed