(Видео) Со навивачката песна од Тоше, децата од „Дајте музика“ ги поддржаа ракометарите

By

Со навивачката песна од Тоше,  децата од „Дајте музика“ ги поддржаа ракометарите на Светското првенство. Откако слушнаа дека Македонија ќе учествува на Мундијалот во Египет, тие снимија видео од химната „Македонија навива за вас“ од Тоше Проески.

За потсетување, Македонија вчера, на почетокот на Мундијалот, беше поразена од Шведска со 32:20.

Ќе ви се допадне

dubbed anime. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

anime website Attack on Titan

anime sites The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

dubbed anime My Hero Academia

4Anime BANANA FISH Episode 16

english dubbed anime My Hero Academia Season 5 (Dub)