(Видео) Стефан од плажа покажа како изгледа инфлуенсерка со 50 илјади следбеници

By

Стефан Филиповски со видео од плажа покажа како изгледаат инфлуенсерки што имаат над 50 илјади следбеници. Пејачот на „Некст тајм“ е во Грција и додека одмора се снима гол на лежалка. Видеото стана хит на интернет, а фановите велат овој пат ептен погодил како се однесуваат инфлуенсерките.

dobivaj vesti na viber

„Некст тајм“ неодамна го промовираа албумот „Мајка“, а за следната недела најавија настап во познат ресторан во Скопје.

Ќе ви се допадне