(Видео) Сузана Турунџиева роденденски ја разубаве Атиџе

By

Македонската водителката, пејачка и писателка  Сузана Турунџиева објави видео  од фризерски салон. Таа со фен во рака и ја средува косата на  Атиџе Муратова, со која е постојано. Овој пат предроденденски на разубавување.

„Не, не. Не сменив професија Се работи за предроденденско разубавување со моја асистенција,  бидејќи Атиџе и јас скоро секогаш улетуваме ненајавени, а стилистките Емилија и Соња никогаш не не оставиле несредени, дури и во неработни денови. Огромна благодарност за сите наши пријатели со кои не сме поубави само однадвор, туку сме поубави и побогати однатре.“ напиша Сузе под објавеното видео.

Ќе ви се допадне

So I'm a Spider, So What? (https://animefreak.ws/m/JXK9) Episode 2 at AnimeFreak bleach animefreak

Fire Force Season 2 (https://animeflix.nl/m/LeDm) Episode 24 at website https://animeflix.nl animeflix the promised neverland