(Видео) “Заведи ме” новата песна на Ај Кју во диско ритам

By

Бојан и Марија од дуото „Ај Кју“ по десет месеци пауза објавија нова песна со наслов „Заведи ме“. Тие се преселија во Лондон, но за овој проект соработувале од далечина со Роберт Билбилов и направија песна со фанки диско ритам.

dobivaj vesti na viber

Засега песната нема спот, а како аудио е поставена на јутјуб со фотографија од Марија во костим за капење.

Ќе ви се допадне