„Заедно со моите најдобри другарки“, Ѓоко Танески се дружеше со ќерките

By

Пејачот Ѓоко Танески убавото време во Охрид го искористи да се подружи со неговите две ќерки Анастасија и Михаела.

„Со моите најдобри другарки“, напиша Танески.

Познатиот музичар ги изненади фановите, затоа што тој ретко објавува фотографии од неговите ќерки.

Фановите ги пофалија и му порачаа дека Анастасија и Михаела многу личат на него. Пејачот е во среќен брак со неговата сопруга Розе со која се заедно повеќе од 13 години.

 

Ќе ви се допадне

Attack on Titan Final Season (Dub) Episode 1 at AnimeFreak animefreaks anime

Hundred (Dub) (https://crunchyrollfree.com/m/9xyj) Episode 12 at Crunchyroll free eternal summer crunchyroll