Заљубени на журка: Катарина Ивановска и Перо Антиќ

By

Топ моделот Катарина Ивановска и кошаркарот Перо Антиќ вчера беа на журка во Интермецо. Музика пушташе Дулелуд, а дека добро си поминуваат се пофалија и на социјалните мрежи. Иако не е тајна дека две години се заедно, ретко кога објавуваат зеднички фотографии.

dobivaj vesti na viber

На почетокот на јуни, тие двајца беа на заеднички одмор во Бодум, Турција. А неодамна беа и заедно во Белград, каде го гледаа Ѓоковиќ на Србија Опен.

Кошаркарот и претседтаел на КФМ, Антиќ од бракот со поранешната сопруга Ружица има три деца, а Катарина со поранешниот партнер Цобе, има две.

 

Ќе ви се допадне