(Фото) Бакнежи на сцена, Боба дојде во Скопје за концертот на Брена

By

Бобо Живојиновиќ, сопругот на Лепа Брена, вчера долета од Мајами специјално за нејзиниот концерт во Скопје.

Тој се појави на крајот на концертот, кога се качи на сцената. Публиката беше воодушевена, особено кога Брена го бакна Боба на сцената.

Брена вчера имаше вистинско концертно шоу во Вип арената Борис Трајковски.

Фото: Д. Перковски

Ќе ви се допадне