(Фото) „Вечно нека те грее сонцето“ – Марија Шерифовиќ го однесе синот на одмор и покажа како малиот Марио ужива на море

Пејачката Марија Шерифовиќ деновиве престојува во Црна Гора со својот син Марио, кому ова му е прв одмор.

Марија Шерифовиќ на ова патување ги понесе својата бебиситерка и својот стоматолог.

Сега пејачката на својот Инстаграм профил сподели фотографија од малиот Марио со трогателен натпис: „Вечно нека те грее сонцето“.

Коментарите под објавата само постојано доаѓаа, а следбениците беа воодушевени од преслаткото момче.

Да потсетиме, Марија Шерифовиќ го доби синот Марио со помош на сурогат мајка

Scroll to Top