Меган Маркл не сака да ја види на свадбата поранешната девојка на принцот Хари

By

Вереницата на британскиот принц Хари, Меган Маркл, прецизираше кои луѓе не сака да ги види на денот на венчавката со својот сакан.

На списокот на гости сигурно нема да ја има Кресида Бонас, поранешната девојка на Хари. Веројатно станува збор за љубомора, а веќе одамна е познато дека тие повеќе не се во пријателски односи.

Сепак можно е да присуствува Челзи Дејви (исто така поранешна девојка на Хари) затоа што таа со Хари веќе долго време е пријателка и е меѓу првите кои ја честитала веридбата, а Меган нема проблем Дејви да присуствува на свадбата.

Ќе ви се допадне

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 5

AnimeHeaven My Hero Academia Season 5 Episode 20

anime heaven au Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

JUJUTSU KAISEN (Dub)

To Your Eternity Episode 15