Софија Вергара би била одлична Саманта во „Сексот и градот 3“

By

Актерката Ким Катрал ја предложи Колумбијката Софија Вергара која е позната во улогата од „Модерно семејство“ да ја замени во третото продолжение  на „Сексот и градот“.

Ваквите коментари на Катрал за новото лице во улогата на Саманта дојдоа, поради тоа што таа не е во најдобар однос со колешката Сара Џесика Паркер, со што ги отфрли шпекулациите за нејзините специфични барања за хонорарите. Претходно Џесика искоментирала дека би можел да се сними уште еден филм, но без Катрал.

„Никогаш не се знае“, изјави таа во шоуто на Елен де Џенерис. „Можеби, ќе најдеме начин”.

Покрај Софија, Катрал ја предлоижи и Тифани Хадиш од „Девојкина пат“.

 

„Тие две се од многуте фантастични актерки кои ќе го извадат најдоброто од Саманта Џонс“, објави Катрал на Твитер.

Ким Катрал ја играше улогата на Саманта во шест сезони на серијата и во две филмски продолженија.

 

Ќе ви се допадне

Website https://animetv.cc: Watch Saint Seiya: The Lost Canvas (Dub) animetv Episode 13 demon slayer anime tv

AnimeHeaven: Dr. Slump and Arale-chan: Hoyoyo! City of Dreams, Mechapolis anime episode Full online free at https://animeheaven.pro toradora anime heaven

Website https://animeflv.uk: Watch Captain Tsubasa: Sekai Daikessen!! Jr. World Cup animeflv Episode Full free anime online

Lupin III: Seven Days Rhapsody (https://animepahe.cc/m/YQkk) Episode Full

Wordlab: https://www.wordlab.com/forums/users/kissanimemx/

Network changemakers: https://network.changemakers.com/profiles/106401427678513382854