(Видео) Груевски го удира Џафери

By

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски го удри претседателот на Собранието, Талат Џафери во собраниската сала.

Груевски му истури вода врз микрофонот и масата. Потоа му го исклучуваше микрофон му ја одземаше картицата, по што почна да замавнува кон Џафери.

Обезбедувањето веднаш реагираше обидувајќи се да го спречи инцидентот на денешната седница на чиј дневен ред е законот за употреба на јазиците

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven: Hunter x Hunter anime episode 62 online free at https://animeheaven.pro animeheaveneu

Watch anime online for free at 4Anime 4anime online

Animepahe: If Her Flag Breaks anime episode 13 online free at https://animepahe.cc anime stream

Watch Yona of the Dawn Episode 24

Rosalind: http://rosalind.info/users/animeflixnl/

Crokes: https://www.crokes.com/gogoanimebe/