Ибрахимовиќ: Жена ми го сметаше Галијани за луд

Популарниот шведски фудбалер Златан Ибрахимовиќ откри детали од неговата прва средба со поранешниот директор на Милан, Адијан Галијани. Галијани, кој пристигнал во домот на Ибрахимовиќ …

Ибрахимовиќ: Жена ми го сметаше Галијани за луд Прочитај повеќе »