Перез за Озил: Изнајмуваше авион до Милано само за да има секс со девојка му

Претседателот на Реал Мадрид, Флоренино Перез, продолжи со изјавите против поранешните играчи на Реал Мадрид. По Касиас, Раул, Фиго и Роналдо, сега на ред се …

Перез за Озил: Изнајмуваше авион до Милано само за да има секс со девојка му Прочитај повеќе »