Пејачот Кели држел во заложништво шест жени, а силувал и малолетнички

Американската јавност по секс-скандалите со холивудскиот продуцент Харви Вајнштајн, повторно е шокирана по  најновиот документарец на музичарот Роберт Силвестер Кели, во кој се открива дека …

Пејачот Кели држел во заложништво шест жени, а силувал и малолетнички Прочитај повеќе »