(Фото) Годишнина од брак и роденден: Две прослави за Александра од „Брза кујна“

Водителката од кулинарското шоу „Брза кујна“, Александра Илиевска, го прослави својот роденден. „Само смирено, ова е мојот 35. роденден“, напиша таа на „Инстаграм“. Водителката го …

(Фото) Годишнина од брак и роденден: Две прослави за Александра од „Брза кујна“ Прочитај повеќе »