Александра Томиќ

Андрија Милошевиќ: Со Александра се венчав тајно дваесетина дена пред да го добиеме синот

Глумецот Андрија Милошевиќ и неговата партнерка актерката Александра Томиќ, тајно се венчале дваесетина дена пред да го добијат синот Реља. Ова го потврдија двајцата во …

Андрија Милошевиќ: Со Александра се венчав тајно дваесетина дена пред да го добиеме синот Прочитај повеќе »

(Фото) Глумецот Андрија Милошевиќ ужива на Карибите со својата 10 години помлада девојка

Глумецот Андрија Милошевиќ го посети островот Аруба во јужниот дел на Карипското Море. Друшво на одмор му правеше десет години помладата девојка, глумицата Александра Томиќ. …

(Фото) Глумецот Андрија Милошевиќ ужива на Карибите со својата 10 години помлада девојка Прочитај повеќе »

Андрија Милошевиќ не е мамин син, вели неговата девојка Александра

Српскиот актер Андрија Милошевиќ се пофали со неговата девојка Александра Томиќ. Тој во изјава за новинарите вели дека често ја носи во неговото родно место …

Андрија Милошевиќ не е мамин син, вели неговата девојка Александра Прочитај повеќе »

Scroll to Top