Поради војната во Украина Реал Мадрид нема да игра фудбал на Сантијаго Бернабеу уште една година

Поради војната во Украина нема да се игра фудбал на Сантијаго Бернабеу уште една година, пренесоа шпанските медиуми. Војната во Украина им направи проблеми на …

Поради војната во Украина Реал Мадрид нема да игра фудбал на Сантијаго Бернабеу уште една година Прочитај повеќе »