ава карабатиќ

Хрватската старлета Ава Карабатиќ заврши на лекување во психијатриска болница

Хрватската старлета Ава Карабатиќ која стана позната по учеството во шоуто „Срввајвал“ во моментов е на лекување во психијатриска болница поради алкохолизам, пишуваат хрватските медиуми. …

Хрватската старлета Ава Карабатиќ заврши на лекување во психијатриска болница Прочитај повеќе »

Мажот на Анѓелка Прпиќ ја изневерувал со Ава Карабатиќ

Српската глумица Анѓелка Прпиќ се разведува од сопругот Дарио бидејќи ја изневерувал со хрватската старлета Ава Карабатиќ. Веста што ја пренесоа медиумите во регионот денес …

Мажот на Анѓелка Прпиќ ја изневерувал со Ава Карабатиќ Прочитај повеќе »

Scroll to Top