Ава Макс

(Видео) Се качи на сцена и ѝ удри шлаканица, по Бебе Реџа уште една албанска пејачка нападната среде концерт во САД

По Бебе Реџа уште една албанска пејачка била нападната среде концерт во САД. Пејачката Ава Макс (29) во вторникот вечерта настапувала во Лос Анџелес кога …

(Видео) Се качи на сцена и ѝ удри шлаканица, по Бебе Реџа уште една албанска пејачка нападната среде концерт во САД Прочитај повеќе »

Пејачката Ава Макс во фустан на Златко Јовановски на насловната на светски магазин

Познатата пејачка Ава Макс позираше со фустан на македонскиот дизајнер Златко Јовановски на насловната страна на магазинот Her World Magazine. „Среќен сум што пејачката Ава …

Пејачката Ава Макс во фустан на Златко Јовановски на насловната на светски магазин Прочитај повеќе »

Scroll to Top