бен афлек

Џенифер Лопез ја продава вилата во Лос Анџелес, бара семеен дом во кој ќе живее со Бен Афлек

Џенифер Лопез ја продава својата вила во Бел Ер, Лос Анџелес и бара семеен дом во кој ќе живее со сопругот Бен Афлек и нивните …

Џенифер Лопез ја продава вилата во Лос Анџелес, бара семеен дом во кој ќе живее со Бен Афлек Прочитај повеќе »

(Видео) Џенифер Лопез објави досега невидени фотографии од венчавката со Бен Афлек

Џенифер Лопез за Нова година објави досега невидени фотографии од венчавката со Бен Афлек. Објави Пејачката објави видео на кое покажа како ѝ минала годината, …

(Видео) Џенифер Лопез објави досега невидени фотографии од венчавката со Бен Афлек Прочитај повеќе »

(Видео) Бен Афлек и Џенифер Лопез заедно пееја на божиќна забава

Џенифер Лопез и Бен Афлек запејаа заедно на божиќна забава. Двајцата се фатија за микрофонот и ja пееја во дует песната By Chrismas Eve од …

(Видео) Бен Афлек и Џенифер Лопез заедно пееја на божиќна забава Прочитај повеќе »

(Галерија) Џенифер Лопез за „Вог“ ја покажа луксузната вила во Лос Анџелес во која живее со Бен Афлек и децата

Пејачката Џенифер Лопез на новинарите на магазинот „Вог“ им го покажа луксузниот дом во Лос Анџелес, во кој живее со сопругот Бен Афлек и нејзините …

(Галерија) Џенифер Лопез за „Вог“ ја покажа луксузната вила во Лос Анџелес во која живее со Бен Афлек и децата Прочитај повеќе »

Џенифер Лопез се сликаше со сестрите кои ретко ги покажува во јавност

Џенифер Лопез се сликаше со сестрите кои ретко ги покажува во јавност. Таа позираше за Денот на благодарноста со целото семејство. Сестра ѝ, авторката Линда …

Џенифер Лопез се сликаше со сестрите кои ретко ги покажува во јавност Прочитај повеќе »

Ми го скрши срцето, мислев дека ќе умрам, Џенифер Лопез за првото раскинување со Бен Афлек

Пејачката и глумица Џенифер Лопез во интервју за Apple Music откри за првото раскинување со Бен Афлек. Рече дека ѝ паднало тешко кога ја прекинале …

Ми го скрши срцето, мислев дека ќе умрам, Џенифер Лопез за првото раскинување со Бен Афлек Прочитај повеќе »

Џенифер Лопез ги избриша сите фотографии од „Инстаграм“

Пејачката Џенифер Лопез ги избриша сите фотографии и објави од „Инстаграм“. Без никаква најава на профилната објави само црна фотографија. Засега се нема огласено за …

Џенифер Лопез ги избриша сите фотографии од „Инстаграм“ Прочитај повеќе »

Бракоразводни парници што траат подолго од бракот на ѕвездите

Судот во Лос Анџелес сакал да го одбие барањето за развод поднесен од актерите Бен Афлек (50) и Џенифер Гарнер (50) поради предолгиот процес. „Ако …

Бракоразводни парници што траат подолго од бракот на ѕвездите Прочитај повеќе »

(Видео) Никој не сака да го следат секој ден, Џенифер Лопез им рече на папараците да ја остават на мир

Пејачката Џенифер Лопез со сопругот Бен Афлек не сакаат премногу да се покажуваат во јавност, но кога се заедно секогаш се на мета на папараците. …

(Видео) Никој не сака да го следат секој ден, Џенифер Лопез им рече на папараците да ја остават на мир Прочитај повеќе »

(Фото) Бен Афлек ја продава вилата во која живееше сам по разводот со бившата, со Џенифер Лопез се селат во нов дом

Глумецот Бен Афлек ја продава вилата во која живееше сам по разводот со Џенифер Гарнер. Со Џенифер Лопез сега бара нов дом. Оваа куќа е …

(Фото) Бен Афлек ја продава вилата во која живееше сам по разводот со бившата, со Џенифер Лопез се селат во нов дом Прочитај повеќе »

(Фото) Џеј Ло објави емотивна фотографија од Бен Афлек и од мајка му од свадбата

Бен Афлек сподели емотивен момент со својата мајка за време на неговата свадбена веселба со Џенифер Лопез која се случи минатиот месец. Кристофер Ен Болд, …

(Фото) Џеј Ло објави емотивна фотографија од Бен Афлек и од мајка му од свадбата Прочитај повеќе »

(Фото) Џенифер Лопез ги објави првите фотографии од втората венчавка со Бен Афлек

Џенифер Лопез ја објави првата фотографија од втората венчавка со Бен Афлек. Двајцата се венчаа минатата сабота на имотот на Бен во Џорџија во САД. …

(Фото) Џенифер Лопез ги објави првите фотографии од втората венчавка со Бен Афлек Прочитај повеќе »

Кејси Афлек не дојде на венчавката на брат му Бен и Џенифер Лопез

Помладиот брат на Бен Афлек, Кејси, не дојде на венчавката на глумецот. Бен викендов се венчаше со пејачката Џенифер Лопез во Џорџија. Двајцата направија голема …

Кејси Афлек не дојде на венчавката на брат му Бен и Џенифер Лопез Прочитај повеќе »

Бен Афлек и Џенифер Лопез подготвуваат нова свадба која ќе трае три дена за пријателите и семејството

Бен Афлек и Џенифер Лопез се венчаа пред месец дена на интимна церемонија во Лас Вегас, а сега се подготвуваат за голема свадбена фешта, пренесоа …

Бен Афлек и Џенифер Лопез подготвуваат нова свадба која ќе трае три дена за пријателите и семејството Прочитај повеќе »

Џенифер Лопез и Бен Афлек, само три недели по свадбата, наводно се разделуваат

Џенифер Лопез и Бен Афлек, наводно одлучиле да се разделат на одредено време, откако заедно беа на месен месец во Европа и тие веруваат дека …

Џенифер Лопез и Бен Афлек, само три недели по свадбата, наводно се разделуваат Прочитај повеќе »

Бракот на Џеј Ло и Бен Афлек нема да трае, вели првиот сопруг на пејачката

Првиот сопруг на пејачката Џенифер Лопез, Ојани Ноа, верува дека бракот на пејачката и актерот Бен Афлек нема да потрае. Тој тврди дека Лопез сака …

Бракот на Џеј Ло и Бен Афлек нема да трае, вели првиот сопруг на пејачката Прочитај повеќе »

(Галерија) Бен Афлек и Џенифер Лопез со децата на меден месец во Париз

Џенифер Лопез и Бен Афлек деновиве се во Париз на меден месец. Двајцата се венчаа пред неколку дена во Лас Вегас, а во Париз дојдоа …

(Галерија) Бен Афлек и Џенифер Лопез со децата на меден месец во Париз Прочитај повеќе »

(Фото) Калифорниска двојка чекаше заедно во капела со Бен Афлек и Џенифер Лопез за да се венча

Аирика Руиз и Деметриус Висаја чекаа во ред заедно со Џенифер Лопез и Бен Афлек во капела во Лас Вегас за да се венчаат. Двојката …

(Фото) Калифорниска двојка чекаше заедно во капела со Бен Афлек и Џенифер Лопез за да се венча Прочитај повеќе »

Бен Афлек и Џенифер Лопез се венчаа во Лас Вегас

Глумецот Бен Афлек и пејачката Џенифер Лопез се венчаа во Лас Вегас, пренесе justjared, повикувајќи се на TMZ. Според документите кои ги објавија медиумите, двајцата добиле …

Бен Афлек и Џенифер Лопез се венчаа во Лас Вегас Прочитај повеќе »

Ана де Армас за врската со Бен Афлек: тоа за мене беше трауматично искуство

Кубанската глумица Ана де Армас прозборе за врската со нејзиниот поранешен партнер Бен Афлек и рече дека тоа за неа било трауматично искуство. Таа објасни дека …

Ана де Армас за врската со Бен Афлек: тоа за мене беше трауматично искуство Прочитај повеќе »