(Видео) Шефот на НАСА за НЛО: Не сме сами во вселената

Директорот на американската вселенска агенција НАСА, Бил Нелсон, го коментираше извештајот на американската национална разузнавачка служба за неидентификувани летечки објекти, па во интервју за „Си-ен-ен“, …

(Видео) Шефот на НАСА за НЛО: Не сме сами во вселената Прочитај повеќе »