Почина 21-годишна американска раперка

Американската раперка Бракстон Бакер починала на 21 година, пренесуваат тамошните медиуми. Засега причините за нејзината смрт не се познати. Нејзината мајка Летриса Лофтин Расел сподели …

Почина 21-годишна американска раперка Прочитај повеќе »