бред пит

Каролина и Бред Пит во исти јакни диктираат мода

Портокаловата боја оваа зима е вистински хит. Актерот Бред Пит токму оваа боја ја одбрал за неговата јака со која го промовираше неговиот нов спортско-лежерен …

Каролина и Бред Пит во исти јакни диктираат мода Прочитај повеќе »

Роберт Патинсон на модна ревија во Париз дојде во фустан

Британскиот глумец Роберт Патинсон на модната ревија на „Диор“ во Париз се појави во фустан. „Диор“ ја промовираше новата мода за мажи за есен и …

Роберт Патинсон на модна ревија во Париз дојде во фустан Прочитај повеќе »

Бред Пит откри која му е најомилена сцена во која имал секс

Глумецот Бред Пит за списанието Best Performances откри која му е најдрага сцена во која имал секс. Пит се појави на насловната страница и раскажа …

Бред Пит откри која му е најомилена сцена во која имал секс Прочитај повеќе »

Бред Пит сака да си замине од Холивуд и да се пресели во Франција, каде што ќе одгледува винова лоза

Бред Пит кој неодамна е виден во Мексико со новата девојка Инес де Рамон, сака да си замине од Холивуд и да се пресели во …

Бред Пит сака да си замине од Холивуд и да се пресели во Франција, каде што ќе одгледува винова лоза Прочитај повеќе »

Кортни Лав не го поднесува Бред Пит, не може да му прости затоа што останала без главната улога во „Боречки клуб“

Амриканската глумица и музичкара Кортни Лав го обвини Бред Пит затоа што не ја добила главната женска улога во култниот филм „Боречки клуб“, Fight Club, …

Кортни Лав не го поднесува Бред Пит, не може да му прости затоа што останала без главната улога во „Боречки клуб“ Прочитај повеќе »

Славните не штедат за Нова година, на најмилите им купија скапи подароци, како накит, пони, острови

Кога станува збор за давање на подароци за Нова година и Божиќ, познатите и оваа година покажаа дека не сакаат да се штедат. Така некои …

Славните не штедат за Нова година, на најмилите им купија скапи подароци, како накит, пони, острови Прочитај повеќе »

Ти си како виното, стануваш подобар со годините, фановите му го честитаа 59. роденден на Бред Пит

Амриканскиот глумец Бред Пит вчера го прслави 59 роденден. Фановите му честитаа и му напишаа дека е како виното. Колку е постар, толку е поубав. Во …

Ти си како виното, стануваш подобар со годините, фановите му го честитаа 59. роденден на Бред Пит Прочитај повеќе »

Бред Пит со 30 години помлада девојка на концерт во Лос Анџелес

Холивудскиот актер Бред Пит забележан е на концерт со 29 -годишна инфлуенсерка Инес де Рамон како во јавност разменуваат нежности. Ова е прва девојка на …

Бред Пит со 30 години помлада девојка на концерт во Лос Анџелес Прочитај повеќе »

Џенифер Анистон ќе го тужи Бред Пит за 100 милиони долари

Џенифер Анистон наводно е подготвена да го тужи својот поранешен сопруг Бред Пит за 100 милиони долари, а причината е од деловна природа. Имено, неодамна …

Џенифер Анистон ќе го тужи Бред Пит за 100 милиони долари Прочитај повеќе »

Џоли и Бред одбиле понуда од 10 милиони долари за ќерка им да стане модел

Анџелина Џоли и Брет Пит не се согласуваат нивната ќера Шајло а биде модел, старлета и реалити ѕвезда и покрај тоа што едногодишниот договор е …

Џоли и Бред одбиле понуда од 10 милиони долари за ќерка им да стане модел Прочитај повеќе »

Телохранителот на Бред и Џоли, иако заработувал 11.500 евра месечно, си дал отказ зашто не можел да ги издржи

Поранешниот телохранител на Анџелина Џоли и Бред Пит, Марк Билингам откри зошто си дал отказ по 17 месеци работа кај Анџелина Џоли и Бред Пит. …

Телохранителот на Бред и Џоли, иако заработувал 11.500 евра месечно, си дал отказ зашто не можел да ги издржи Прочитај повеќе »

Емили Ратајковски се бакнува со непознат маж по наводната врска со Бред Пит

Манекенката Емили Ратајковски неодамна е забележани како страсно се бакнува со непознат маж, откако се шпекулираше дека е во врска со актерот Бред Пит. Според …

Емили Ратајковски се бакнува со непознат маж по наводната врска со Бред Пит Прочитај повеќе »

Сака да ги сврти децата против мене, Бред Пит одговори на обвинувањата на Џоли за семејно насилство

Глумецот Бред Пит ги демантираше обвинувањата на бившата сопруга и колешка Анџелина Џоли за сексуално злоставување. Таа  неодамна го обвини дека ги тепал и давел …

Сака да ги сврти децата против мене, Бред Пит одговори на обвинувањата на Џоли за семејно насилство Прочитај повеќе »

Џоли пак го обвини Бред Пит за физичко малтретирање

Глумицата Анџелина Џоли поднесе контра тужба против бившиот сопруг, Бред Пит. Нејзините адвокати ја доставија во вторникот во судот во Лос Анџелес. Тие ја опишале …

Џоли пак го обвини Бред Пит за физичко малтретирање Прочитај повеќе »

Бред Пит дебитира како скулптор заедно со Ник Кејв во финска уметничка галерија

Актерот Бред Пит на изложа која се одржува во финскиот град Тампере, првпат ги покажа своите скулптури. Тој ги изненадил присутните кога се појавил на …

Бред Пит дебитира како скулптор заедно со Ник Кејв во финска уметничка галерија Прочитај повеќе »

Бред Пит, Џорџ Клуни и Мет Дејмон повторно ќе снимаат заедно

Бред Пит, Џорџ Клуни и Мет Дејмон повторно ќе снимаат заедно. Тројцата работат на новото продолжение од франшизата на „Оушн“, 15 години откако го снимија …

Бред Пит, Џорџ Клуни и Мет Дејмон повторно ќе снимаат заедно Прочитај повеќе »

Се бањаат во вино, а забите ги четкаат со јагоди, бизарни навики на славните

Иако голем број од ѕвездите се успешни во тоа што го работат, за нив се врзуваат и некои бизарни навики од кои не можат да …

Се бањаат во вино, а забите ги четкаат со јагоди, бизарни навики на славните Прочитај повеќе »

Анџелина Џоли го тужи Бред Пит и бара од него 250 милиони долари

Компанијата на Анџелина Џоли поднела тужба тешка 250 милиони долари против Бред Пит, поради францускиот виноград. Во најновата тужба се тврди дека нејзиниот бивши сопруг …

Анџелина Џоли го тужи Бред Пит и бара од него 250 милиони долари Прочитај повеќе »

Бред Пит во врска со Емили Ратајковски, биле видени заедно во Њујорк и Париз

Светските медиуми пренесоа дека холивудскиот глумец Бред Пит и манекенката Емили Ратајковски се во врска. Двајцата биле видени во ресторани во Париз, а деновиве и …

Бред Пит во врска со Емили Ратајковски, биле видени заедно во Њујорк и Париз Прочитај повеќе »

Бред Пит облече розев костим за премиерата во Јужна Кореја, новиот дизјанер реши да му го менува стилот

Актерот Бред Пит изминатиот период често се појавува на црвениот тепих како дел од неговата промотивна турнеја за неговиот нов филм „Bullet Train“. За сите …

Бред Пит облече розев костим за премиерата во Јужна Кореја, новиот дизјанер реши да му го менува стилот Прочитај повеќе »