(Видео) Тиктокер тврди дека Кијану Ривс му е биолошки татко

Тиктокерот Дастин Тајлер тврди дека холивудскиот глумец Кијану Ривс му е биолошки татко. Тој во една од своите снимки објасни дека родителите му се развеле …

(Видео) Тиктокер тврди дека Кијану Ривс му е биолошки татко Прочитај повеќе »