Ибрахимовиќ се пошегува во емисија на сметка на Кристијано Роналдо

Фантастичниот шведски напаѓач Златан Ибрахимовиќ повторно им покажал на Американците дека е голем шоумен. Популарниот Ибра бил гостин кај водителот Џејмс Корден во прочуената хумористична …

Ибрахимовиќ се пошегува во емисија на сметка на Кристијано Роналдо Прочитај повеќе »