Ѕвездата од „Пријатели“ Гантер, откри дека боледува од рак

Глумецот Џејмс Мајкл Тајлер, познат како Гантер, од серијата „Пријатели“, јавно откри и прозборе за неговата борба со ракот на простатата кој му беил дијагностициран …

Ѕвездата од „Пријатели“ Гантер, откри дека боледува од рак Прочитај повеќе »