Браќата на Јокиќ го поздравија Џек Никлсон по поразот на Лејкерси

Постарите браќа на НБА ѕвездата Никола Јокиќ, Немања и Страхиња, се сретнаа со холивудскиот актер Џек Николсон по поразот на Лејкерси од Денвер. Српскиот кошаркар …

Браќата на Јокиќ го поздравија Џек Никлсон по поразот на Лејкерси Прочитај повеќе »