Џек Свини

Илон Маск му го избриша твитер-профилот на студентот што му го следеше авионот и тврди дека го следел и син му

Новиот сопственик на „Твитер“, Илон Маск, во средата ги избриша сите профили на кои можат да се следат локациите на сите приватни авиони во светот, …

Илон Маск му го избриша твитер-профилот на студентот што му го следеше авионот и тврди дека го следел и син му Прочитај повеќе »

Тинејџерот кој го следеше авионот на Илон Маск им влезе во трага и на Џеф Безос и Бил Гејтс

Деветнаесетгодишниот Џек Свини од Флорида, кој од неодамна почна да го следи авионот на Илон Маск, сега почна да ги следи авионите и на милијардерите …

Тинејџерот кој го следеше авионот на Илон Маск им влезе во трага и на Џеф Безос и Бил Гејтс Прочитај повеќе »

Тинејџерот што го следеше авионот на Илон Маск добил понуда за работа во авиокомпанија

Тинејџерот Џек Свини кој го следеше приватниот авион на Илон Маск, добил понуда за работа во приватна авиокомпанија за чартер летови Stratos Jet Charters. Од …

Тинејџерот што го следеше авионот на Илон Маск добил понуда за работа во авиокомпанија Прочитај повеќе »

Scroll to Top