Фановите ги нападнаа Кардашијан, затоа што се расфрлаат со тоалетна хартија

Фановите ги нападнаа и ги критикуваа сестрите Кардашијан, затоа што во време на пандемија, тие се расфрлале со тоалетните хартии низ дома, пренесуваат светските медиуми. …

Фановите ги нападнаа Кардашијан, затоа што се расфрлаат со тоалетна хартија Прочитај повеќе »