Џенифер Анистон ќе биде сама за Божик

Холивудската глумица Џенифер Анистон ќе биде сама за Божик, пишува магазинот Heat UK. Извор близок до ѕвездата од „Пријатели“ открива дека Анистон, поради пандемијата, не …

Џенифер Анистон ќе биде сама за Божик Прочитај повеќе »