Кели наполни 50, некогаш главната заводничка од Беверли Хилс зад себе има три пропаднати брака и три ќерки

Актерката Џени Гард, односно Кели од култната серија „Беверли Хилс 90210“, неодамна наполни 50 години. Таа три пати се мажеше и има три ќерки. Првиот …

Кели наполни 50, некогаш главната заводничка од Беверли Хилс зад себе има три пропаднати брака и три ќерки Прочитај повеќе »